Jump to content

NEBEIDZAMS POTENCIĀLS

Jauna vieta, jaunas iespējas - Nebeidzams potenciāls

REGULĀRI ATJAUNINĀJUMI

Pinnacle-Roleplay jums piedāvā regulārus atjauninājumus vēl nekad iepriekš neredzētus.

RADOŠI PROGRAMMĒTĀJI

Labākie savā lauciņā ar vairāku gadu pieredzi.
Sign in to follow this  
Oxigent

Atjauninājumu blogs - Novembris

Recommended Posts

Pinnacle-2.png.b48c32e4f09f10c85d070da50

Novembris

 

Čau Čau, prieks ka esi pamanījis mūsu projektu un izvēlējies tieši Pinnacle.

Serveris jau ir finiša taisnē un pati izstrāde ir sākusies jau Augustā, taču lēmums par projekta pārtapšanu priekš Latviešu spēlētājiem ir tapis pavisam nesen, tāpēc uzskaitīšu visu, kas ir izdarīts virspusēji šajā Novembra blogā.

 

Sāksim ar autorizācijas sistēmu. Esam izveidojuši pavisam vienkāršu, taču izskata ziņā elegantu autorizācijas sistēmu.

Pats konts ir jāreģistrē mūsu UCP - https://pinnacle-roleplay.net un tālāk jau viss notiek In-Game

944x0VS.png

 

Personāža Izveide - Beidzot! Iespēja izveidot pilnībā unikālus personāžus ar iespēju mainīt seju, matus un ko tik vēl nē. Ja jums konts ir tik tikko uztaisīts, pieslēdzoties pirmo reizi jūs automātiski aizmetīs uz personāža izstrādi. Ja jums jau ir izveidots vismaz viens personāžš, jums būs iespēja personāža izvēlnes sadaļā izvēlēties vai vēlaties izveidot jaunu personāžu. Patreiz ir trīs personāžu limits.

cKoLh4y.jpg

 

Kad personāžš izveidots jūs automātiski būsiet spēlē un gatavs attēlot lomuspēli. Nebūs jārestartē GTA:5 Vai kautkas tamlīdzīgs kā dažos citos projektos. Kad izlemsiet ienākt atkal spēlē un būsiet autorizējušies jūsu priekšā būs eleganta personāža izvēlnes sadaļa kura parāda - Personāža Vārdu, Personāža Foto ( Var tikt mainīts caur UCP )

x6PyYTX.jpg

 

Apnīk Spēlēt ar vienu un to pašu personāžu un vēlaties mainīt to? Neuztraucaties, GTA 5 Nebūs jārestartē. Ekrāna labajā apakšējā stūri ir pieejamas divas pogas - Personāži / Ziņojums, uzspiežot personāžu jūs automātiski pārmetīs uz personāža izvēlnes sadaļu. Ātri, Ērti, Vienkārši kā vēl nekad iepriekš.

Pieminot ziņojumus tas ir tā dēvētais Report. Kāpēc poga Ziņojums nevis vecais labais F2 Hotkey? Pavisam vienkārši, priekš kam lietot liekas pogas ja jums viss ir viena klikšķa attālumā...

Pats panelis - Elementārāks nemēdz būt. Funkciju ziņā - Neatpaliek no MTA ziņojuma paneli.

RMKnFD7.png

 

Degvielas sistēma - Ja kāds no jums ir spēlējis manā MTA Projektā Ultraplay.lv jūs zināsiet, kad esmu kā traks uz reālistiskumu saistībā ar transportlīdzekļiem, kas nozīmē tikai vienu - Jā, uzminēji pareizi! Transportlīdzekļu dzinēju tipi un tilpumi ir arī šeit un no šiem faktoriem tiks ietekmēts degvielas patēriņš. Vērts arī pieminēt to, ka katram transportlīdzeklim būs iespēja arī mainīt degvielas bākas izmēru, jaudas utt...

ow8hKOu.jpg

 

Īpašumu sistēma - Tas pats, kas MTA. Tikai GTA 5 Izpildījumā, vēlies iegādāties interjeru? Dodies pie ikonas un uzspied pogu "E", tālāk parādīsies pirkšanas panelis kurā ir tāda informācija kā - Īpašuma Cena, Īpašuma Nodoklis. Neapmierina cena vai mainīji prātu? Spied pogu atcelt. Ja esi iegādājies īpašumu un vēlies tajā ieiet? Tā pati poga "E"

GTA 5 šeit galvenā poga ar, kuru lielākoties visas darbības tiks veiktas būs "E", pretēji kā MTA ar pogu "F"

KP6FHKz.jpg

 

 

Transportlīdzekļu Veikali, Personāža Soma (Inventory), Glābšanas Dienests utt... Visas šīs sistēmas jau ir pabeigtas un laika gaitā es ievietošu ieskatu par tām. Drīzumā arī pievienošu jaunu tēmu kurā varēs redzēt Ceļa Mapi līdz Finišam (Road Map to Finish) kurā ir redzams detalizēts katras sistēmas progress procentuāli.

Tas šajā nelielajā ieskatā arī viss. Seko līdzi jaunumiem un gaidi atvēršanos.

Ir vērts arī piebilst, ka neliels Trailer tika izveidots un pieejams Youtube kanālā. Trailer stāsts ir pavisam vienkāršs, tas beidzas tā īsti arī nesācies, doma ar to ir pavisam vienkārša, katrs jūs veidojat savu stāstu un Pinnacle-Roleplay limitu jums nav.

 

 

 

Pinnacle-Roleplay,

Īpašnieks Oxigent.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×