Jump to content

NEBEIDZAMS POTENCIĀLS

Jauna vieta, jaunas iespējas - Nebeidzams potenciāls

REGULĀRI ATJAUNINĀJUMI

Pinnacle-Roleplay jums piedāvā regulārus atjauninājumus vēl nekad iepriekš neredzētus.

RADOŠI PROGRAMMĒTĀJI

Labākie savā lauciņā ar vairāku gadu pieredzi.
Sign in to follow this  
Oxigent

Kas Ir Pinnacle-Roleplay?

Recommended Posts

Pinnacle-2.png.b48c32e4f09f10c85d070da50

Sveiks lietotāj, vai tev rodas jautājums kas tad īsti ir Pinnacle-Roleplay?

Pinnacle-Roleplay ir pirmais un pagaidām vienīgais Latviešu GTA 5 Roleplay serveris un noteikti tuvākajā nākotnē neuzradīsies līdzīgi projekti.

Domājot par lietotājiem esam izvēlējušies RageMP Modifikāciju, kas nozīmē tikai un vienīgi to, ka jūs varat sagaidīt no Pinnacle-Roleplay ļoti unikālas un patīkamas lietas, kuras redzējāt mūsu iepriekšējā MTA:RP Projektā- Ultraplay.lv

Sekojot līdzi citiem projektiem kuri ir centušies Latvijā ieviest GTA:5 Roleplay secinājām to, ka to projektu lielākā kļūda ir tas, ka viņi izvēlas tādas modifikācijas kā FiveM kuras spēlētāju limits ir - 32, turpretīm RageMP - 1000+ 

Sinhronizācija RageMP Neatpaliek no GTA:Online tāpēc, jūs sagaida viens varens ceļojums kopā ar Pinnacle-Roleplay

Pinnacle-Roleplay tas ir jauns sākums Latvijas Roleplay ērā un es esmu lepns, ka esmu spējīgs un pietiekami prasmīgs izveidot serveri uz RageMP modifikācijas kurš neatpaliks ne par mazāko lietu no jums pierastajiem MTA:RP Serveriem.

Serverī būs visas komandas gluži kā MTA, Darbi un tādas lietas arī, taču daudz labākā un reālistiskākā izpildījumā.

Personāži? Beidzot būs iespēja jums izveidot personāžu par kādu jūs esat sapņojis, jo mēs piedāvājam ļoti bagātu personāžu izveidi. Apakšā ieskats.

Psc. Angļu valodā, jo iepriekš šis projekts tika plānots kā Angļu Roleplay.

Kad tad īsti mēs atvērsimies? Drīz, sekojat līdzi jaunumiem. Drīzumā tiks ievietots arī pirmais atjauninājumu blogs kurā jūs sagaida daudz un dažādi pārsteigumi.

Kopīgiem spēkiem mēs atgriezīsim Latvijas Roleplay zelta laikmetā un padarīsim to vēl labāku.

Ar sveicieniem,

Galvenā Administrācija.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this