Jump to content

Oxigent

Komūna Īpašnieks
 • Content count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Oxigent last won the day on June 13

Oxigent had the most liked content!

Community Reputation

171 Excellent

Recent Profile Visitors

968 profile views
 1. Atjauninājumu blogs Personāžu izveide * Neliels atjauninājums šeit, precīzāk nomainīta kameras atrašanās vieta, kā arī salabotas pāris funkcijas kā - novecojums, un izsitumi uz sejas * Priekšmetu Sistēma * G Pogas vietā, lai paceltu priekšmetu no zemes jums tagad uz to jāskatās un vienkārši jāuzspiež ar labo peles klikšķi uz tā * * Tagad arī priekšmetam atrodoties uz zemes rādīsies tā nosaukums virs tā * Transportlīdzekļu Aprakstu Sistēma * Beidzot ilgi prasītā transportlīdzekļu aprakstu sistēma ir šeit, gluži tāpat kā vecajā labajā MTA - uzspiežot ALT parādīsies apraksts par transportlīdzekli * Transportlīdzekļu sistēma * Iespēja atvērt transportlīdzeklim logus (Fiziski tie atverās/aizveras), Psc. Vadītājam iespēja atvērt jebkuru logu * Policijas Sistēma * Izveidota sistēma, ka policijas darbinieki spēs novietot uz ceļa dzeloņus vai arī blokādes * Transportlīdzekļu Pārvaldnieks * Izveidota /checkveh komanda administrācijai un Transportlīdzekļu komandai, ar šo komandu varat aplūkot vienkāršu informāciju par transportlīdzekli un saglabāt piezīmes par to * Priekšmetu sistēma - Soma * Tagad transportlīdzekļiem bagāžnieki - atrodoties transportā un atverot somu atvērsies blakus logā transportlīdzekļa bagāžnieks un varēsiet pārvietot priekšmetus starp sevi un transportu * * Tagad iespēja arī pārmeklēt spēlētājus ja esat viņu sasējis/saslēdzis * * Kopumā atjaunots dizains * Čata sistēma * Rakstīšanas ikona *
 2. Oxigent

  [Sistēmas Ieskats] Ceļa blokādes.

  Ceļa Blokādes Sistēma pavisam vienkārša un ērta, lai atvieglotu ikdienas darbu policijas darbiniekiem. Sistēma satur trīs komandas: /addrb 1-7 = Lai izveidotu ceļa blokādi pēc tipa. /nearbyrbs = Lai aplūkotu apkārtesošās ceļa blokādes. /delrb ID = Lai dzēstu konkrētu ceļa blokādi. Salīdzinājumā ar ierastajām SAMP un MTA šīs sistēmas versijā esmu pievienojis klāt to, ka katra šī blokāde saglabāsies datubāzē un arī pēc servera restartēšanas tās tur saglabāsies un nebūs no jauna jāizveido. Pāris bildes:
 3. Marihuānas audzēšana Kārtējā sistēma no manis pirms servera atvēršanas. Īss apraksts: Šī sistēma sniedz iespēju jebkuram, kam ir marihuānas sēklas un pods audzēšanai, audzēt marihuānu. Marihuānas sēklas būs iespējams saņemt nelegālajām organizācijām dropu laikā. Marihuānas sēklas izsniedz tikai un vienīgi administratori! Marihuānas sēklas nelegālās organizācijas pēc saņemšanas ir tiesīgas izplatīt! Stāds vidēji no iestādīšanas brīža izaugs 8 stundu laikā. Novācot stādu jūs iegūstat 5-15 grammus marihuānu. Video: FAQ: 1) Jebkurš var novākt jebkuru marihuānas stādu. 2) Ja neatrodies spēlē, tā turpina augt.
 4. Sveiciens visiem, kārtējā jaunā sistēma serverī, kura pamatīgi uzlabos Roleplay iespējas. Kas par sistēmu? Paši varēsiet veidot GTA V Map Editora interjerus un ielādēt tos vēlāk iekš spēles. Piemērs: Jums ir apnicis esošais parastais GTA V interjers un jūs izlemjat izveidot jaunu. GTA V Map Editor jūs to izveidojat un caur UCP uzejot uz jūsu personāža un izvēloties interjeru varēsiet tos ielādēt par simbolisku samaksu - 50 ZP. Kas jāņem vērā izveidojot interjeru? Failam jābūt .XML formātā, proti saglabājat sevis izveidoto interjeru XML Formātā. Objektu skaits nedrīkst pārsniegt 200. Jābūt "Marker", jeb izejas punktam, lai sistēma automātiski varētu pārvietot esošo izejas punktu. Ielādēju interjeru, samaksāju 50ZP, ko tālāk? Tālāk gaidat pie sava interjera un sazinieties ar kādu no administrācijas, lai tālāk interjers tiktu ielādēts iekš spēles. Tas arī viss, līdz nākamajai reizei.
 5. Transportlīdzekļu Avārijas Pēdējo nedēļu strādāju pie transportlīdzekļu avārijas sistēmu un manuprāt galaprodukts ir diezgan iespaidīgs salīdzinājumā ar to, ka kas šāds nevienā citā Roleplay serverī nav bijis. Avārijas iedalās 2 kategorijās, katrai kategorijai ir sava apakškategorija: Frontālā: Ļoti Smaga (Motors automātiski ir sabojāts, transports izslēdzas un to vairs pielaist nevar) Smaga (Motors ir bojāts, taču ar transportlīdzekli vēl var pabraukt) Vidēja (Motors ir minimāli bojāts, īsti braukšanu neietekmē) Viegla (Priekša ir kosmētiski bojāta, motors netiek ietekmēts) Aizmugure/Sāni: Smaga (Bāka tiek pārsista, braucot līst ārā degviela - Jābrauc uz servisu salabot) Vidēja (Kosmētiskie bojājumi) Viegla (Kosmētiskie bojājumi) P.S - Jebkura no šīm kategorijām kautkā ietekmē transportlīdzekli. Piemēram, ja ir bijušas vairāk kā 10 vieglas sadursmes agrāk vai vēlāk motors nonāks stadijā, ka tas vairs nedarbosies. Motors ir bojāts, kas notiek - Ja motors tiek bojāts, tas vēl joprojām strādās, taču ik pa laikam tas slāps nost un katra šī reize ietekmēs motora darbību vēl vairāk un agrāk vai vēlāk motors tiks nokauts pilnībā. Bāka ir bojāta, kas notiek - Pavisam elementāri, no transportlīdzekļa sāks izlīt minimāli degviela. * Šī ir pirmā versija, apojomīgai transportlīdzekļu sistēmai. Ar nākamo versiju šīs sistēmas papildinājumam varat gaidīt - konkrētas detaļas (Turbīna, Sprauslas, utt...), kuras attiecīgi pēc sistēmas nejaušas izvēles tiks sabojātas sadursmes gadījumā *
 6. Oxigent

  Nodokļu sistēma - Ieskats

  Nodokļu sistēma Nodokļi - Tā ir svarīga sastāvdaļa, lai uzturētu pilsētas budžetu pie dzīvības un tajā neveidotos iztrūkums. Pinnacle-Roleplay vadība ir nolēmusi izveidot, kaut ko pavisam nebijušu jebkurā Roleplay serverī. Ierastā algas sistēma būs tāda pati kā visur citur - katru stundu iegūstat algu, bet kas notiek ja nespējat nomaksāt visus nodokļus? Atkarīgs no tā, par ko tiek maksāti nodokļi. Ņemsim kā piemēru jūs īrējat īpašumu par 300$/mēnesī ((stundā)), jūs esat bezdarbnieks tātad pabalsts jums ir 200$/mēnesī ((stundā)), teoretiski jūs paliekat parādā 100$, ar īres īpašumu būs savādāk, tas attiecīgi uzreiz tiks aizvākts no jūsu personāža un jūs tiksiet izlikts no īpašuma. Otrs piemērs ir ja jūs esat iegādājušies īpašumu par 30,000$, tas ir jūsu un nodokļi par to ir 75$/mēnesī ((stundā)), vēl jums pieņemsim ir trīs transportlīdzekļi, kuru nodokļi kopsummā sastāda summu 300$. Tātad nodokļi jums par visiem jūsu īpašumiem būtu 375$/mēnesī, ja jūs iegūstat bezdarbnieka pabalstu katru mēnesi ((stundu)) jūs paliekat parādā 175$. 10 mēnešos ((stundās)) parāds sasniegs jau 1750$ apmēru. Īpašumi uzreiz netiek atņemti, taču IRS Organizācija jūs var brīdināt un ir tiesīga piedzīt no jums šo nodokļu parādu. Spēlētājam arī būs iespēja nomaksāt nodokļu parādu domē un automātiski jūs no IRS uzskaites tiekat atskaitīts. Kas tad īsti ir IRS? - Tā ir organizācija, kura nodarbosies ar ienākumu pārskatīšanu un organizāciju pārbaudi, līdzīgi kā VID. Šī organizācija ir tiesīga jums atņemt īpašumus ja tiesiski pierāda jūsu vainu. Ar šīs organizācijas ieviešanu problemātiskāka arī kļūs naudas atmazgāšana un nelegālajai pasaulei vajadzēs stipri piedomāt kā atmazgāt naudu, lai šai organizācijai nerodas aizdomas.
 7. Oxigent

  Atjauninājumu blogs - Janvāris

  Janvāris Jauns gads, jauni atjauninājumi. Gads ir iesācies patiešām veiksmīgi, sākot ar otrās slēgtās betas uzsākšanu. Labi jaunumi ir tādi, ka otrā slēgtā beta norisinājās ļoti labi un kopsummā serveris ir stabils un gatavs atvēršanai. Iemesls, kāpēc atvēršana tiek pārcelta ir jaunā dizaina pilnveidošana visās spēles sistēmās kā arī vēlme no manas puses pilnveidot vairākas funkcijas un pārskatīt tās velreiz, lai es būtu drošs, ka atvēršanas dienā serveris katru pusotru stundu neslēgsies ārā. Tad nu, ko... Iepazīstinu jūs ar Pinnacle-Roleplay V2.0 Pinnacle-Roleplay V2.0 aizsākās ar DMV (CSDD) sistēmas izstrādi Video no DMV sistēmas apakšā: Beidzot tika pabeigta arī apģērbu sistēma, kura manuprāt ērtāka nemēdz būt. Drēbes varat novilkt un uzvilkt uzspiežot tikai vienu klikšķi. Video ieskats apakšā: Neilgi pirms otrās slēgtās betas tika uzsākta telefona sistēmas izstrāde, nu ko... Tā ir pabeigta un funkcionējoša, telefons ir funkcijām bagāts un būs iespēja izsaukt policiju vai taksi piezvanot uz attiecīgo numuru. Ieskats apakšā: Izskatās labi, taču tas nav viss. Tika izveidota arī frakciju sistēma ar ērtu paneli iekš In-Game un iespēju līderiem labot katra lietotāja ranku un algu atsevišķi. P.s Līderiem ir iespēja arī atjaunot visus frakciju transportlīdzekļus. Un noslēgumam Janvāra pirmajā blogā vēlos jums sniegt ieskatu jaunajā dizaina sistēmā. Pilnībā pārstrādāts Grafiskais Interfeiss ar 2019 gada izskatu.
 8. Oxigent

  Atjauninājumu blogs - Novembris

  Novembris Čau Čau, prieks ka esi pamanījis mūsu projektu un izvēlējies tieši Pinnacle. Serveris jau ir finiša taisnē un pati izstrāde ir sākusies jau Augustā, taču lēmums par projekta pārtapšanu priekš Latviešu spēlētājiem ir tapis pavisam nesen, tāpēc uzskaitīšu visu, kas ir izdarīts virspusēji šajā Novembra blogā. Sāksim ar autorizācijas sistēmu. Esam izveidojuši pavisam vienkāršu, taču izskata ziņā elegantu autorizācijas sistēmu. Pats konts ir jāreģistrē mūsu UCP - https://pinnacle-roleplay.net un tālāk jau viss notiek In-Game Personāža Izveide - Beidzot! Iespēja izveidot pilnībā unikālus personāžus ar iespēju mainīt seju, matus un ko tik vēl nē. Ja jums konts ir tik tikko uztaisīts, pieslēdzoties pirmo reizi jūs automātiski aizmetīs uz personāža izstrādi. Ja jums jau ir izveidots vismaz viens personāžš, jums būs iespēja personāža izvēlnes sadaļā izvēlēties vai vēlaties izveidot jaunu personāžu. Patreiz ir trīs personāžu limits. Kad personāžš izveidots jūs automātiski būsiet spēlē un gatavs attēlot lomuspēli. Nebūs jārestartē GTA:5 Vai kautkas tamlīdzīgs kā dažos citos projektos. Kad izlemsiet ienākt atkal spēlē un būsiet autorizējušies jūsu priekšā būs eleganta personāža izvēlnes sadaļa kura parāda - Personāža Vārdu, Personāža Foto ( Var tikt mainīts caur UCP ) Apnīk Spēlēt ar vienu un to pašu personāžu un vēlaties mainīt to? Neuztraucaties, GTA 5 Nebūs jārestartē. Ekrāna labajā apakšējā stūri ir pieejamas divas pogas - Personāži / Ziņojums, uzspiežot personāžu jūs automātiski pārmetīs uz personāža izvēlnes sadaļu. Ātri, Ērti, Vienkārši kā vēl nekad iepriekš. Pieminot ziņojumus tas ir tā dēvētais Report. Kāpēc poga Ziņojums nevis vecais labais F2 Hotkey? Pavisam vienkārši, priekš kam lietot liekas pogas ja jums viss ir viena klikšķa attālumā... Pats panelis - Elementārāks nemēdz būt. Funkciju ziņā - Neatpaliek no MTA ziņojuma paneli. Degvielas sistēma - Ja kāds no jums ir spēlējis manā MTA Projektā Ultraplay.lv jūs zināsiet, kad esmu kā traks uz reālistiskumu saistībā ar transportlīdzekļiem, kas nozīmē tikai vienu - Jā, uzminēji pareizi! Transportlīdzekļu dzinēju tipi un tilpumi ir arī šeit un no šiem faktoriem tiks ietekmēts degvielas patēriņš. Vērts arī pieminēt to, ka katram transportlīdzeklim būs iespēja arī mainīt degvielas bākas izmēru, jaudas utt... Īpašumu sistēma - Tas pats, kas MTA. Tikai GTA 5 Izpildījumā, vēlies iegādāties interjeru? Dodies pie ikonas un uzspied pogu "E", tālāk parādīsies pirkšanas panelis kurā ir tāda informācija kā - Īpašuma Cena, Īpašuma Nodoklis. Neapmierina cena vai mainīji prātu? Spied pogu atcelt. Ja esi iegādājies īpašumu un vēlies tajā ieiet? Tā pati poga "E" GTA 5 šeit galvenā poga ar, kuru lielākoties visas darbības tiks veiktas būs "E", pretēji kā MTA ar pogu "F" Transportlīdzekļu Veikali, Personāža Soma (Inventory), Glābšanas Dienests utt... Visas šīs sistēmas jau ir pabeigtas un laika gaitā es ievietošu ieskatu par tām. Drīzumā arī pievienošu jaunu tēmu kurā varēs redzēt Ceļa Mapi līdz Finišam (Road Map to Finish) kurā ir redzams detalizēts katras sistēmas progress procentuāli. Tas šajā nelielajā ieskatā arī viss. Seko līdzi jaunumiem un gaidi atvēršanos. Ir vērts arī piebilst, ka neliels Trailer tika izveidots un pieejams Youtube kanālā. Trailer stāsts ir pavisam vienkāršs, tas beidzas tā īsti arī nesācies, doma ar to ir pavisam vienkārša, katrs jūs veidojat savu stāstu un Pinnacle-Roleplay limitu jums nav. Pinnacle-Roleplay, Īpašnieks Oxigent.
 9. Oxigent

  Komandas Sastāvs

  Komandas sastāvs Komūna Īpašnieks @Oxigent Vadošie Administratori @Charon @Roux Galvenie Administratori @Wizzy Administratori @ppemka @Phoenix Administratori-Mācekļi Nav Frakciju Kommanda Līderis @Oxigent Biedri @Charon Transportlīdzekļu Kommanda Līderis @Charon @Wizzy Biedri
 10. Oxigent

  Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
×