Jump to content

NEBEIDZAMS POTENCIĀLS

Jauna vieta, jaunas iespējas - Nebeidzams potenciāls

REGULĀRI ATJAUNINĀJUMI

Pinnacle-Roleplay jums piedāvā regulārus atjauninājumus vēl nekad iepriekš neredzētus.

RADOŠI PROGRAMMĒTĀJI

Labākie savā lauciņā ar vairāku gadu pieredzi.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Oxigent

  Nodokļu sistēma - Ieskats

  Nodokļu sistēma Nodokļi - Tā ir svarīga sastāvdaļa, lai uzturētu pilsētas budžetu pie dzīvības un tajā neveidotos iztrūkums. Pinnacle-Roleplay vadība ir nolēmusi izveidot, kaut ko pavisam nebijušu jebkurā Roleplay serverī. Ierastā algas sistēma būs tāda pati kā visur citur - katru stundu iegūstat algu, bet kas notiek ja nespējat nomaksāt visus nodokļus? Atkarīgs no tā, par ko tiek maksāti nodokļi. Ņemsim kā piemēru jūs īrējat īpašumu par 300$/mēnesī ((stundā)), jūs esat bezdarbnieks tātad pabalsts jums ir 200$/mēnesī ((stundā)), teoretiski jūs paliekat parādā 100$, ar īres īpašumu būs savādāk, tas attiecīgi uzreiz tiks aizvākts no jūsu personāža un jūs tiksiet izlikts no īpašuma. Otrs piemērs ir ja jūs esat iegādājušies īpašumu par 30,000$, tas ir jūsu un nodokļi par to ir 75$/mēnesī ((stundā)), vēl jums pieņemsim ir trīs transportlīdzekļi, kuru nodokļi kopsummā sastāda summu 300$. Tātad nodokļi jums par visiem jūsu īpašumiem būtu 375$/mēnesī, ja jūs iegūstat bezdarbnieka pabalstu katru mēnesi ((stundu)) jūs paliekat parādā 175$. 10 mēnešos ((stundās)) parāds sasniegs jau 1750$ apmēru. Īpašumi uzreiz netiek atņemti, taču IRS Organizācija jūs var brīdināt un ir tiesīga piedzīt no jums šo nodokļu parādu. Spēlētājam arī būs iespēja nomaksāt nodokļu parādu domē un automātiski jūs no IRS uzskaites tiekat atskaitīts. Kas tad īsti ir IRS? - Tā ir organizācija, kura nodarbosies ar ienākumu pārskatīšanu un organizāciju pārbaudi, līdzīgi kā VID. Šī organizācija ir tiesīga jums atņemt īpašumus ja tiesiski pierāda jūsu vainu. Ar šīs organizācijas ieviešanu problemātiskāka arī kļūs naudas atmazgāšana un nelegālajai pasaulei vajadzēs stipri piedomāt kā atmazgāt naudu, lai šai organizācijai nerodas aizdomas.
 3. Earlier
 4. Kā jau pēc virsraksta varat spriest, meklējam mappinga komandas biedrus un līderi. Kā kļūt par biedru? - Jābūt zināšanām mappošanā iekš GTA V - Jābūt ieinstalētam jebkuram GTA V Map Editoram - Esi radošs! Kas būs jādara? - Jāveido jauni interjeri priekš servera (Online diemžēl nav tik daudz interjeri, kurus varam lietot), - Jāizskata interjeru pieprasījumi, - Jāizskata vārtu pieprasījumi. Ko par to saņemsi? - Ranku forumā/serverī/discordā, - Katru mēnesi 50 ZP, - Iespēju iegūt jaunu pieredzi. Ja esi nolēmis kļūt par mappinga komandas biedru, raksti discordā privāti kādam no vadības.
 5. CMNTS

  Atjauninājumu blogs - Janvāris

  Tiešām prieks skatīties uz to, ka viss virzas uz priekšu! Paldies tev @Oxigent, ka tu tērē mums, šī projekta lietotājiem tik daudz laika un taisi to, ko spēlēs daudzi citi spēlētāji un kas tiks ierakstīts "LVRP" vēsturē uz visiem laikiem!
 6. Janvāris Jauns gads, jauni atjauninājumi. Gads ir iesācies patiešām veiksmīgi, sākot ar otrās slēgtās betas uzsākšanu. Labi jaunumi ir tādi, ka otrā slēgtā beta norisinājās ļoti labi un kopsummā serveris ir stabils un gatavs atvēršanai. Iemesls, kāpēc atvēršana tiek pārcelta ir jaunā dizaina pilnveidošana visās spēles sistēmās kā arī vēlme no manas puses pilnveidot vairākas funkcijas un pārskatīt tās velreiz, lai es būtu drošs, ka atvēršanas dienā serveris katru pusotru stundu neslēgsies ārā. Tad nu, ko... Iepazīstinu jūs ar Pinnacle-Roleplay V2.0 Pinnacle-Roleplay V2.0 aizsākās ar DMV (CSDD) sistēmas izstrādi Video no DMV sistēmas apakšā: Beidzot tika pabeigta arī apģērbu sistēma, kura manuprāt ērtāka nemēdz būt. Drēbes varat novilkt un uzvilkt uzspiežot tikai vienu klikšķi. Video ieskats apakšā: Neilgi pirms otrās slēgtās betas tika uzsākta telefona sistēmas izstrāde, nu ko... Tā ir pabeigta un funkcionējoša, telefons ir funkcijām bagāts un būs iespēja izsaukt policiju vai taksi piezvanot uz attiecīgo numuru. Ieskats apakšā: Izskatās labi, taču tas nav viss. Tika izveidota arī frakciju sistēma ar ērtu paneli iekš In-Game un iespēju līderiem labot katra lietotāja ranku un algu atsevišķi. P.s Līderiem ir iespēja arī atjaunot visus frakciju transportlīdzekļus. Un noslēgumam Janvāra pirmajā blogā vēlos jums sniegt ieskatu jaunajā dizaina sistēmā. Pilnībā pārstrādāts Grafiskais Interfeiss ar 2019 gada izskatu.
 7. Oxigent

  Ko tu pašreiz klausies?

 8. Charon

  Ko tu pašreiz klausies?

 9. Charon

  Trīs - 2018 Gada Mīļākās Dziesmas.

  Šādi vajadzētu būt ja Spotify Wrapped 2018 nemelo.
 10. Sveiks lietotāj. Ja esi nolēmis atbalstīt mūsu komūnu ziedojot, šeit varēsi uzzināt to kādas privilēģijas iegūsi ziedojot. Ziedojumi iedalās divās kategorijās. Automatizētais Manuālais Automatizēto ziedojumu var veikt tikai izmantojot Paypal un sistēma automātiski visu apstrādās un pievienos jums "PC" ( Coins) jūsu spēles kontā. Manuālais ziedojums ir pārskaitījums uz bankas kontu, taču minimālā summa šiem ziedojumiem ir 10 Eiro. Ja esat nolēmis veikt manuālo ziedojumu - kontaktējieties ar kādu no vadības. *Veicot manuālo ziedojumu iegūsiet par 10% vairāk "PC" ( Coins) savā spēles kontā. Standarta ziedojums ir ziedojums caur UCP. Veicot ziedojumu caur UCP jūs iegūsiet Pinnacle Coins un ir iespēja veikt ziedojumu sākot no $3 caur Paypal. Ziedojumu varat veikt šeit - LINKS Ziedojot projektam, ko jūs iegūstat? Pavisam vienkārši - Jūs iegūstat Coins ar kuriem iekš spēles varēsiet iegādāties dažādas privilēģijas kuras zemāk tiks aprakstītas. Ziedotāju paketes - Tās iedalās trīs grupās. Bronzas/Sudraba/Zelta šī ir unikāla iespēja pievienoties -Roleplay lojalitātes programmai un jūs kļūstat lojāls projektam un attiecīgi saņemat pretī vairāk privilēģiju, kā standarta ziedotājs kā piemēram - Pieeju piekļūt atsevišķai foruma/discord grupai kurā diskutējam vairākas lietas par servera izveidi. Jūs piedalāties balsojumā, kad kāds noteikums tiek mainīts/pievienots. Iespēja iegūt attiecīgi nelielus bonusus savai organizācijai In-Game neatkarīgi no organizācijas statusa, proti, vairāk interjeru/transportlīdzekļu sloti un pāris citas nelielas nianses. Cenas: Bronza - 15 Eiro Sudrabs - 25 Eiro Zelts - 40 Eiro *Ja vēlaties iegādāties kādu no ziedotāju paketēm kontaktēties ar @Oxigent privāti* Ziedotāju Privilēģijas Iekš spēles: Iespēja ieslēgt/izslēgt izejošās ziņas (PM) Iespēja ieslēgt/izslēgt reklāmas čatā Iespēja ieslēgt/izslēgt zelta vārdu virs galvas Iespēja aizvākt sevi no spēlētāju saraksta iekš "Scoreboard" Iespēja iegūt vairāk transportlīdzekļu slotus Iespēja iegūt vairāk interjeru slotus Iespēja mainīt lietotājvārd iekš spēles Iespēja veikt personāža īpašumu pārvietošanu uz otru personāžu ( Noderīgi ja iegūstat uz viena personāža CK )
 11. Virsraksts izsaka visu, liekat sevis visklausītākās 2018 gada dziesmas. Uztaisīsim nelielu apkopojumu no jūsu mīļākajām 2018 gada dziesmām.
 1. Load more activity
×