Jump to content

NEBEIDZAMS POTENCIĀLS

Jauna vieta, jaunas iespējas - Nebeidzams potenciāls

REGULĀRI ATJAUNINĀJUMI

Pinnacle-Roleplay jums piedāvā regulārus atjauninājumus vēl nekad iepriekš neredzētus.

RADOŠI PROGRAMMĒTĀJI

Labākie savā lauciņā ar vairāku gadu pieredzi.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Sveicināti lietotāji! Konkursa termiņš jau kā trešo dienu ir beidzies. Varbūt rodas jautājums, kāpēc tas tika paildzināts? Atbilde ir pavisam vienkārša, jeb vēlējos iedot nedaudz papildus laiku citiem uzrakstīt savu personāža rakstu. Bet nu, diemžēl, uz konkursu atsaucās tikai viens lietotājs, jeb @RalfsMad, kurš arī iegūst 1.vietas balvu - 15.000$ In-Game naudas, kas cerams, labi kalpos personāža attīstībai 🙂. Uz drīzu tikšanos! 👋 Kā arī, kurš nav redzējis, @RalfsMad raksts ir atrodams šeit!
 3. Oxigent

  Ko tu pašreiz klausies?

 4. Oxigent

  Ceļā uz Re-Opening #2

  Ceļā uz Re-Opening | 2 Daļa Kā jau iepriekšējā blogā solīju, ka drīzumā tiks izlaista otrā daļa. Tad nu te tā ir. Servera stabilitāte un ātrums ir iztestēts, tas vairāk nelago un pēkšņi neizslēdzas. Ir izveidotas vairākas jaunas sistēmas, kuras tālāk arī varēsiet iepazīt. Pirms servera atvēršanas tiks izlaists vēl viens šāda veida blogs, bet varat būt droši, ka progress ir labs un servera atvēršanās strauji tuvojas. Nu ko, tad pie lietas: Jauns scoreboard dizains Ceļa blokādes Ceļa dzeloņi ADM: Iespēja aplūkot auto un saglabāt piezīmes par to Sistēmas bez attēliem: Administrācijas cietumsodi (Nebūs vairs bani) Pay'N'Spray (Varēsiet salabot savus auto) Pāris jaunas komandas administrācijai: /fixvehs /addrb /delrb /nearbyrbs /addspike /delspike /nearbyspikes /checkveh Tas arī šajā blogā viss, tiekamies nākamajā jau pavisam drīz.
 5. Oxigent

  [Sistēmas Ieskats] Ceļa blokādes.

  Ceļa Blokādes Sistēma pavisam vienkārša un ērta, lai atvieglotu ikdienas darbu policijas darbiniekiem. Sistēma satur trīs komandas: /addrb 1-7 = Lai izveidotu ceļa blokādi pēc tipa. /nearbyrbs = Lai aplūkotu apkārtesošās ceļa blokādes. /delrb ID = Lai dzēstu konkrētu ceļa blokādi. Salīdzinājumā ar ierastajām SAMP un MTA šīs sistēmas versijā esmu pievienojis klāt to, ka katra šī blokāde saglabāsies datubāzē un arī pēc servera restartēšanas tās tur saglabāsies un nebūs no jauna jāizveido. Pāris bildes:
 6. Sveicināti PINNACLE ROLEPLAY lietotāji! Kā jau noteikti redzat, ka visā projektā kopumā ir krasi samazinajies aktivitātes līmenis, tāpēc, mēs, Pinnacle RolePlay administrācija, vēlamies pasludināt konkursu, kurā ir iespējams iegūt diezgan aizraujošas balvas, kuras palīdzēs iesākt spēles gaitu mūsu serverī!! Viss, kas jums ir jāizdara, ir jāizveido SAKARĪGS personāža dzīvestāsta topiks/raksts, kurš ir ar jēgu un loģiku, kā arī, lai citiem būtu interesanti un patīkami to lasīt! Labākie un interesantākie personāžu dzīvesstāsti, kā jau iepriekš tika minēts, iegūs balvas, kuras palīdzēs spēles gaitas iesākšanā! Balvas: 1. Vieta - 15.000$, 2. Vieta - 10.000$, 3. Vieta - 7.500$; KONKURSS BEIDZAS 16.JŪNIJĀ! **TIEK PAGARINĀTS LĪDZ 1.JŪLIJAM SAKARĀ AR TO, KA LAIKS IR PĀRĀK MAZS, LAI TO IERAUDZĪTU LIELĀKĀ DAĻA PROJEKTA LIETOTAJU!**
 7. Administrācijas Atlase Jūnijs Pirms iesūtat pieteikumi pārliecinies, ka ievēro šīs prasības: Esi sasniedzis vismaz 14 gadu vecumu. Jābūt pieejamam mikrafonam, priekš administrācijas sēdēm. Jābūt motivācijai ieguldīt pāris stundas nedēļā servera attīstībā. Jābūt gatavam sastrādāties ar citiem komandas biedriem. Izproti pašu Roleplay un spēsi uzraudzīt vairākas Roleplay situācijas. Ja iepriekšējie punkti izpildās tad aizpildi šo anketu un iesūti vadībai: Pieteikuma anketa apakšā Pieteikums - Administrators Informācija par tevi: Vārds - Vecums - Discord - Informācija par tavu PC: Procesors - Videokarte - RAM - Vidēji cik FPS iegūsti spēlējot GTA:V - Motivācijas vēstule ( 150 vārdos apraksti, kāpēc vēlies kļūt par administratoru 😞 - Iesūtot šo anketu apstiprini, ka visi iepriekšminētā informācija ir taisnība un ja tiksi atklāts melojot par kādu no iepriekš esošajiem punktiem, tev tiks liegta iespēja kļūt par Pinnacle-Roleplay administrācijas locekli arī turpmāk. Anketu iesūtīt: @Oxigent vai @Charon Komandā tiks pieņemti 3 administratori. Atlase noslēdzas: 26.06.2019 plkst - 20:00
 8. Oxigent

  Ceļā uz Re-Opening #1

  Ceļā uz Re-Opening Pēdējo mēnesi esmu bijis neaktīvs, kā arī administrācija nav bijusi īsti aktīva, taču esam ceļā uz Re-Opening. Kā jau daudzi noprot atvēršana bija sasteigta un serveris nebija pietiekami stabils, lai to būtu jēga turēt pieejamu visiem, tāpēc arī es to izslēdzu uz nenoteiktu laiku. Vēlējos salabot konkrētas lietas, kas veicina to, ka serveris bieži vien izslēdzas, un pagaidām pēc testiem spriežot tas ir izdarīts, taču tāpat vien atvērt serveri bez kaut kā jauna nebūtu manā stilā. Tāpēc tiks veidoti trīs šādi blogi - Ceļā uz Re-Opening un katrā no tiem būs kaut kas jauns, lai nedaudz jūs uzmundrinātu un atgrieztu degsmi spēlēt Pinnacle-Roleplay, kad visbeidzot tas tiks atvērts. Kādas sistēmas Re-Opening versijā gaidāmas? Mehāniķa darbs Pay'n'Spray Tālbraucēja darbs Iespēja administrācijai veidot ugunsgrēkus 2x Jauni autoplači Administrācijas cietumsodi. Bet tagad - Kas jau ir izveidots jauns: Turpmāk pievienojoties serverim pirms pieslēgšanās pāris sekundes serveris tiks ielādēts. Pārveidota personāža izvēlne. Dizaina ziņā uzlabota, kā arī funkcionalitātes ziņā daudz ātrāka. Beidzot arī klubs kurā visiem kārtīgi atveidota kluba lomuspēli. Ja tev pieder auto serviss vai privātmāja iespēja pieprasīt vārtus. ( Cena $4500 + būs jāuzrāda Roleplay logfaili kā tie tiek uzstādīti ) Tas arī šajā blogā viss, tiekamies nākamajā jau pavisam drīz.
 9. RufusLV

  Kā salabot ķeburus čata

  Strada arī GTA V
 10. Marihuānas audzēšana Kārtējā sistēma no manis pirms servera atvēršanas. Īss apraksts: Šī sistēma sniedz iespēju jebkuram, kam ir marihuānas sēklas un pods audzēšanai, audzēt marihuānu. Marihuānas sēklas būs iespējams saņemt nelegālajām organizācijām dropu laikā. Marihuānas sēklas izsniedz tikai un vienīgi administratori! Marihuānas sēklas nelegālās organizācijas pēc saņemšanas ir tiesīgas izplatīt! Stāds vidēji no iestādīšanas brīža izaugs 8 stundu laikā. Novācot stādu jūs iegūstat 5-15 grammus marihuānu. Video: FAQ: 1) Jebkurš var novākt jebkuru marihuānas stādu. 2) Ja neatrodies spēlē, tā turpina augt.
 11. Sveiciens visiem, kārtējā jaunā sistēma serverī, kura pamatīgi uzlabos Roleplay iespējas. Kas par sistēmu? Paši varēsiet veidot GTA V Map Editora interjerus un ielādēt tos vēlāk iekš spēles. Piemērs: Jums ir apnicis esošais parastais GTA V interjers un jūs izlemjat izveidot jaunu. GTA V Map Editor jūs to izveidojat un caur UCP uzejot uz jūsu personāža un izvēloties interjeru varēsiet tos ielādēt par simbolisku samaksu - 50 ZP. Kas jāņem vērā izveidojot interjeru? Failam jābūt .XML formātā, proti saglabājat sevis izveidoto interjeru XML Formātā. Objektu skaits nedrīkst pārsniegt 200. Jābūt "Marker", jeb izejas punktam, lai sistēma automātiski varētu pārvietot esošo izejas punktu. Ielādēju interjeru, samaksāju 50ZP, ko tālāk? Tālāk gaidat pie sava interjera un sazinieties ar kādu no administrācijas, lai tālāk interjers tiktu ielādēts iekš spēles. Tas arī viss, līdz nākamajai reizei.
 12. Transportlīdzekļu Avārijas Pēdējo nedēļu strādāju pie transportlīdzekļu avārijas sistēmu un manuprāt galaprodukts ir diezgan iespaidīgs salīdzinājumā ar to, ka kas šāds nevienā citā Roleplay serverī nav bijis. Avārijas iedalās 2 kategorijās, katrai kategorijai ir sava apakškategorija: Frontālā: Ļoti Smaga (Motors automātiski ir sabojāts, transports izslēdzas un to vairs pielaist nevar) Smaga (Motors ir bojāts, taču ar transportlīdzekli vēl var pabraukt) Vidēja (Motors ir minimāli bojāts, īsti braukšanu neietekmē) Viegla (Priekša ir kosmētiski bojāta, motors netiek ietekmēts) Aizmugure/Sāni: Smaga (Bāka tiek pārsista, braucot līst ārā degviela - Jābrauc uz servisu salabot) Vidēja (Kosmētiskie bojājumi) Viegla (Kosmētiskie bojājumi) P.S - Jebkura no šīm kategorijām kautkā ietekmē transportlīdzekli. Piemēram, ja ir bijušas vairāk kā 10 vieglas sadursmes agrāk vai vēlāk motors nonāks stadijā, ka tas vairs nedarbosies. Motors ir bojāts, kas notiek - Ja motors tiek bojāts, tas vēl joprojām strādās, taču ik pa laikam tas slāps nost un katra šī reize ietekmēs motora darbību vēl vairāk un agrāk vai vēlāk motors tiks nokauts pilnībā. Bāka ir bojāta, kas notiek - Pavisam elementāri, no transportlīdzekļa sāks izlīt minimāli degviela. * Šī ir pirmā versija, apojomīgai transportlīdzekļu sistēmai. Ar nākamo versiju šīs sistēmas papildinājumam varat gaidīt - konkrētas detaļas (Turbīna, Sprauslas, utt...), kuras attiecīgi pēc sistēmas nejaušas izvēles tiks sabojātas sadursmes gadījumā *
 13. Oxigent

  Ko tu pašreiz klausies?

 14. Oxigent

  Ko tu pašreiz klausies?

 15. Oxigent

  Nodokļu sistēma - Ieskats

  Nodokļu sistēma Nodokļi - Tā ir svarīga sastāvdaļa, lai uzturētu pilsētas budžetu pie dzīvības un tajā neveidotos iztrūkums. Pinnacle-Roleplay vadība ir nolēmusi izveidot, kaut ko pavisam nebijušu jebkurā Roleplay serverī. Ierastā algas sistēma būs tāda pati kā visur citur - katru stundu iegūstat algu, bet kas notiek ja nespējat nomaksāt visus nodokļus? Atkarīgs no tā, par ko tiek maksāti nodokļi. Ņemsim kā piemēru jūs īrējat īpašumu par 300$/mēnesī ((stundā)), jūs esat bezdarbnieks tātad pabalsts jums ir 200$/mēnesī ((stundā)), teoretiski jūs paliekat parādā 100$, ar īres īpašumu būs savādāk, tas attiecīgi uzreiz tiks aizvākts no jūsu personāža un jūs tiksiet izlikts no īpašuma. Otrs piemērs ir ja jūs esat iegādājušies īpašumu par 30,000$, tas ir jūsu un nodokļi par to ir 75$/mēnesī ((stundā)), vēl jums pieņemsim ir trīs transportlīdzekļi, kuru nodokļi kopsummā sastāda summu 300$. Tātad nodokļi jums par visiem jūsu īpašumiem būtu 375$/mēnesī, ja jūs iegūstat bezdarbnieka pabalstu katru mēnesi ((stundu)) jūs paliekat parādā 175$. 10 mēnešos ((stundās)) parāds sasniegs jau 1750$ apmēru. Īpašumi uzreiz netiek atņemti, taču IRS Organizācija jūs var brīdināt un ir tiesīga piedzīt no jums šo nodokļu parādu. Spēlētājam arī būs iespēja nomaksāt nodokļu parādu domē un automātiski jūs no IRS uzskaites tiekat atskaitīts. Kas tad īsti ir IRS? - Tā ir organizācija, kura nodarbosies ar ienākumu pārskatīšanu un organizāciju pārbaudi, līdzīgi kā VID. Šī organizācija ir tiesīga jums atņemt īpašumus ja tiesiski pierāda jūsu vainu. Ar šīs organizācijas ieviešanu problemātiskāka arī kļūs naudas atmazgāšana un nelegālajai pasaulei vajadzēs stipri piedomāt kā atmazgāt naudu, lai šai organizācijai nerodas aizdomas.
 16. CMNTS

  Atjauninājumu blogs - Janvāris

  Tiešām prieks skatīties uz to, ka viss virzas uz priekšu! Paldies tev @Oxigent, ka tu tērē mums, šī projekta lietotājiem tik daudz laika un taisi to, ko spēlēs daudzi citi spēlētāji un kas tiks ierakstīts "LVRP" vēsturē uz visiem laikiem!
 17. Oxigent

  Atjauninājumu blogs - Janvāris

  Janvāris Jauns gads, jauni atjauninājumi. Gads ir iesācies patiešām veiksmīgi, sākot ar otrās slēgtās betas uzsākšanu. Labi jaunumi ir tādi, ka otrā slēgtā beta norisinājās ļoti labi un kopsummā serveris ir stabils un gatavs atvēršanai. Iemesls, kāpēc atvēršana tiek pārcelta ir jaunā dizaina pilnveidošana visās spēles sistēmās kā arī vēlme no manas puses pilnveidot vairākas funkcijas un pārskatīt tās velreiz, lai es būtu drošs, ka atvēršanas dienā serveris katru pusotru stundu neslēgsies ārā. Tad nu, ko... Iepazīstinu jūs ar Pinnacle-Roleplay V2.0 Pinnacle-Roleplay V2.0 aizsākās ar DMV (CSDD) sistēmas izstrādi Video no DMV sistēmas apakšā: Beidzot tika pabeigta arī apģērbu sistēma, kura manuprāt ērtāka nemēdz būt. Drēbes varat novilkt un uzvilkt uzspiežot tikai vienu klikšķi. Video ieskats apakšā: Neilgi pirms otrās slēgtās betas tika uzsākta telefona sistēmas izstrāde, nu ko... Tā ir pabeigta un funkcionējoša, telefons ir funkcijām bagāts un būs iespēja izsaukt policiju vai taksi piezvanot uz attiecīgo numuru. Ieskats apakšā: Izskatās labi, taču tas nav viss. Tika izveidota arī frakciju sistēma ar ērtu paneli iekš In-Game un iespēju līderiem labot katra lietotāja ranku un algu atsevišķi. P.s Līderiem ir iespēja arī atjaunot visus frakciju transportlīdzekļus. Un noslēgumam Janvāra pirmajā blogā vēlos jums sniegt ieskatu jaunajā dizaina sistēmā. Pilnībā pārstrādāts Grafiskais Interfeiss ar 2019 gada izskatu.
 18. Oxigent

  Ko tu pašreiz klausies?

 19. Charon

  Ko tu pašreiz klausies?

 1. Load more activity
×